HAKKIMIZDA

Bilmeniz Gerekenler

Misyon

Bilişim teknolojileri uygulayıcısı olarak işletmelerin büyüme ve verimlilik stratejilerine katkı sağlayacak çözümler üretmek.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bilişim teknolojileri alanında yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme ile en güvenilir çözüm ortağı olmak

Güven

Müşterilerimizin bize güven duymasını, bizi hizmet sağlayıcıları değil, iş ortakları gibi görecek kadar güvenmelerini önemsiyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Hakkımızda daha fazla

Aile

Paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyor, şirketimizin gerçek sahibinin çalışan herkes olduğunu bilerek daha verimli ve daha üretken olabiliyoruz. Dengeli bir iş ve özel hayat sürdürmeye uygun çalışma anlayışımız işimize olan bağlılığımızı daha da arttırıyor.

Yenilik

Teknolojinin yaşam ve yönetim tarzı üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurarak dönüşüm ve değişim yaratan yenilikçi iş modelleri ve uygulamalarını araştırıyor. Çalışmalarımızın işletmelere olumlu katkı sağladığını görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sürdürülebilir Büyüme

Değişime uyum sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Asıl işimize odaklanmayı ihmal etmeden müşterilerimizi ve sektörleri sürekli takip ediyor, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam ediyoruz.

NEDEN RECORD BİLİŞİM!

Record Bilişim Tekekomünikasyon İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak filo araç sahiplerine, taşımacılık ve seyahat halinde araçları bulunan işletmelere araç takibi, aracın güvenliğini sağlayan bir sistem için hizmet vermekteyiz.

2012 yılında faaliyete geçen firmamız sahip olduğu teknik ve teknolojik alt yapı, alanında uzman teknisyen ekibi ve uzman kadrosu ile kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek işletmelerin işini kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

İşletmelerinize ait araç filolarını (minimum 2-3 araçtan oluşan) birebir takip etmenizi sağlayarak iş yönetiminizi daha profesyonel ve kolay bir hale getirmeyi amaçladık. Gücümüzü referanslarımızdan almamızın sebebi her geçen gün işletmelerin ihtiyaçlarına doğru zamanda doğru çözümler bulabilmemizdir.

Record Bilişim Tekekomünikasyon İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak firmamız ile çözüm sürecine girdiğinizde takibinize, iş akış sürecinize ve yönetim kontrollerinize sağlayacağı avantajları görmek bizimde onur kaynağımız olacaktır. Sizler için sektörümüze ait en yeni teknolojileri takip ederek hizmetlerimiz ile pekiştirerek kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktan gurur duyarız.

Güven
100%
Hız
100%
Yenilik
100%
Sürdürülebilir Büyüme
100%